Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > 610FPR036E
610FPR036E
610FPR036E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 610FPR036E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 610FPR036E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.036 OHM 1W 1% RADIAL
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 610FPR036E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.036 OHM 1W 1% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19887 pcs Data papier 60 Series (610,650)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm) Serie 60
panel Mode 36 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.215" (5.46mm)
Kenmerken Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 36 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Samenstelling Metal Element