Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > 805F20KE
805F20KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 805F20KE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 805F20KE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 20K OHM 1% 5W
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 805F20KE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 20K OHM 1% 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13251 pcs Data papier 89 Resistors Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Size / Dimension 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Serie Metal-Mite®89 panel Mode 20 kOhms
Vermogen (Watt) 5W Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial, Box Andere namen OH805F20KE
OH805F20KE-ND
Temperatuur -55°C ~ 275°C montage Feature Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
lead Style Solder Lugs Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.330" (8.38mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 20 kOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor