Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > 805F2K5E
805F2K5E
805F2K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 805F2K5E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 805F2K5E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 5W
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 805F2K5E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14870 pcs Data papier 89 Resistors Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Size / Dimension 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Serie Metal-Mite®89 panel Mode 2.5 kOhms
Vermogen (Watt) 5W Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial, Box Temperatuur -55°C ~ 275°C
montage Feature Flanges Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks lead Style Solder Lugs
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.330" (8.38mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2.5 kOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Samenstelling Wirewound