Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > 810F50RE
810F50RE
810F50RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 810F50RE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 810F50RE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 50 OHM 1% 10W
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 810F50RE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 50 OHM 1% 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32766 pcs Data papier 89 Resistors Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Size / Dimension 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm)
Serie Metal-Mite®89 panel Mode 50 Ohms
Vermogen (Watt) 10W Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial, Box Temperatuur -55°C ~ 275°C
montage Feature Flanges Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks lead Style Solder Lugs
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.400" (10.16mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 50 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Samenstelling Wirewound