Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > B20J45KE
B20J45KE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B20J45KE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B20J45KE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 45K OHM 20W 5% AXIAL
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B20J45KE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 45K OHM 20W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19435 pcs Data papier 200 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±260ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) Serie Brown Devil® 200
panel Mode 45 kOhms Vermogen (Watt) 20W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OHB20J45KE
OHB20J45KE-ND
Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 45 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound