Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > F20J1K5E
F20J1K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F20J1K5E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F20J1K5E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F20J1K5E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13283 pcs Data papier 250 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±260ppm/°C Size / Dimension 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
Serie Stackohm® 250 panel Mode 1.5 kOhms
Vermogen (Watt) 20W Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Flat Oval Andere namen OHF20J1K5E
OHF20J1K5E-ND
Temperatuur -55°C ~ 350°C montage Feature Flange Braces, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
lead Style Solder Lugs Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.375" (9.53mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1.5 kOhms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor