Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > FC4L64R015DER
FC4L64R015DER
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FC4L64R015DER met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FC4L64R015DER
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FC4L64R015DER Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65509 pcs Data papier FC4L Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 6432
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) Serie FC4L
panel Mode 15 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 15 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Samenstelling Metal Foil