Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVC0805T2504JET
HVC0805T2504JET
HVC0805T2504JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVC0805T2504JET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVC0805T2504JET
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 2.5M OHM 5% 1/8W 0805
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVC0805T2504JET Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 2.5M OHM 5% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77579 pcs Data papier HVC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie HVC
panel Mode 2.5 MOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen HVC0805T2504JET-ND
HVC0805T2504JETTR
Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken High Voltage
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.5 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage Thick Film