Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVC1206Z2506JET
HVC1206Z2506JET
HVC1206Z2506JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVC1206Z2506JET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVC1206Z2506JET
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 250M OHM 5% 1/4W 1206
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVC1206Z2506JET Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 250M OHM 5% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50423 pcs Data papier HVC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Serie HVC
panel Mode 250 MOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen HVC1206Z2506JET-ND
HVC1206Z2506JETTR
Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken High Voltage
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 250 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage Thick Film