Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVC4020V5007JET
HVC4020V5007JET
HVC4020V5007JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVC4020V5007JET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVC4020V5007JET
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 5G OHM 5% 1.5W 4020
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVC4020V5007JET Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 5G OHM 5% 1.5W 4020 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17616 pcs Data papier HVC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 4020
Size / Dimension 0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm) Serie HVC
panel Mode 5 GOhms Vermogen (Watt) 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Nonstandard
Andere namen HVC4020V5007JET-ND
HVC4020V5007JETTR
Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Kenmerken High Voltage
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 5 GOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage Thick Film