Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > LVK12R075DER
LVK12R075DER
LVK12R075DER
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LVK12R075DER met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LVK12R075DER
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.075 OHM 0.5% 1/2W 1206
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LVK12R075DER Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.075 OHM 0.5% 1/2W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 217585 pcs Data papier LVK Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie LVK
panel Mode 75 mOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen LVK12R075DERTR Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging 4 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Kenmerken Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 75 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film