Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MJ2552FE-R52
MJ2552FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MJ2552FE-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MJ2552FE-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MJ2552FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2826194 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serie Metal Devil® MJ
panel Mode 25.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen MJ2552FER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 25.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film