Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MK1071FE-R52
MK1071FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MK1071FE-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MK1071FE-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MK1071FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2859643 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Serie Metal Devil® MK
panel Mode 1.07 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen MK1071FER52 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1.07 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film