Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MK12R1FE-R52
MK12R1FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MK12R1FE-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MK12R1FE-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 12.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MK12R1FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 12.1 OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3057231 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Serie Metal Devil® MK
panel Mode 12.1 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen MK12R1FER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 12.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film