Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MM1211FE-R58
MM1211FE-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MM1211FE-R58 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MM1211FE-R58
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL
(in US Dollars)
25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MM1211FE-R58 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1767384 pcs Data papier Metal Devil Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Serie Metal Devil® MM
panel Mode 1.21 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen MM1211FER58 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1.21 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film