Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OJ2725E-R52
OJ2725E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OJ2725E-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OJ2725E-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.7K OHM 1/8W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer OJ2725E-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.7K OHM 1/8W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6285012 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serie Little Rebel® OJ
panel Mode 2.7 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OJ2725ER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.7 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film