Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OJ6815E-R52
OJ6815E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OJ6815E-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OJ6815E-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 680 OHM 1/8W 5% AXIAL
(in US Dollars)
50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OJ6815E-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 680 OHM 1/8W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7027682 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serie Little Rebel® OJ
panel Mode 680 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OJ6815ER52 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 680 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film