Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OK4715E-R52
OK4715E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OK4715E-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OK4715E-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 470 OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer OK4715E-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 470 OHM 1/4W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4416698 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Serie Little Rebel® OK
panel Mode 470 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OK4715ER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film