Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OL2425E-R52
OL2425E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OL2425E-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OL2425E-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.4K OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer OL2425E-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 2.4K OHM 1/2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3890856 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serie Little Rebel® OL
panel Mode 2.4 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OL2425ER52 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.4 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film