Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OL5145E-R52
OL5145E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OL5145E-R52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OL5145E-R52
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
40000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OL5145E-R52 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3396725 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -700ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serie Little Rebel® OL
panel Mode 510 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OL5145ER52 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 510 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film