Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OM12G5E-R58
OM12G5E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OM12G5E-R58 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OM12G5E-R58
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer OM12G5E-R58 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2595500 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Serie Little Rebel® OM
panel Mode 1.2 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OM12G5ER58 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film