Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > OM2435E-R58
OM2435E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OM2435E-R58 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OM2435E-R58
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 24K OHM 1W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer OM2435E-R58 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 24K OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2636448 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Serie Little Rebel® OM
panel Mode 24 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen OM2435ER58 Temperatuur -
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 24 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film