Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ON1025E-R58
ON1025E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ON1025E-R58 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ON1025E-R58
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1K OHM 2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ON1025E-R58 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 1K OHM 2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1634268 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Serie Little Rebel® ON
panel Mode 1 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen ON1025ER58 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film