Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ON51G5E-R58
ON51G5E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ON51G5E-R58 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ON51G5E-R58
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ON51G5E-R58 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 5.1 OHM 2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1652791 pcs Data papier Little Rebel Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Serie Little Rebel® ON
panel Mode 5.1 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen ON51G5ER58 Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 5.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Samenstelling Carbon Film
Gerelateerde producten
ON5154,127 Image
ON5088,115 Image
  • Deel#:ON5135E-R58
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 51K OHM 2W 5% AXIAL
  • Op voorraad:1621345
  • Deel#:ON5194,127
  • fabrikanten:Nexperia
  • Beschrijving:MOSFET POWER TRENCH I2PAK
  • Op voorraad:5359
  • Deel#:ON5115E-R58
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 510 OHM 2W 5% AXIAL