Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > PFE5KR750
PFE5KR750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFE5KR750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFE5KR750
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 446 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PFE5KR750 Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 446 pcs Data papier Power Rib Edgewound resistor
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt ±500ppm/°C Size / Dimension -
Serie Powr-Rib®PFE panel Mode 750 mOhms
Vermogen (Watt) 1141W Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Tubular Temperatuur -55°C ~ 350°C
montage Feature Brackets Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks lead Style Solder Lugs
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 750 mOhms ±10% 1141W Wirewound Chassis Mount Resistor Samenstelling Wirewound