Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RW1S0BAR050JE
RW1S0BAR050JE
RW1S0BAR050JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RW1S0BAR050JE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RW1S0BAR050JE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.05 OHM 5% 1W J LEAD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RW1S0BAR050JE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.05 OHM 5% 1W J LEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62111 pcs Data papier Surface Mount Power
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket SMD J-Lead, Pedestal
Size / Dimension 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) Serie RW
panel Mode 50 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Bulk Verpakking / doos 2512 J-Lead
Temperatuur -55°C ~ 150°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.141" (3.58mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 50 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Samenstelling Wirewound