Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RW2S0CBR005J
RW2S0CBR005J
RW2S0CBR005J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RW2S0CBR005J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RW2S0CBR005J
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5079 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RW2S0CBR005J Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5079 pcs Data papier Surface Mount Power
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±90ppm/°C Leverancier Device Pakket SMD J-Lead, Pedestal
Size / Dimension 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm) Serie RW
panel Mode 5 mOhms Vermogen (Watt) 2W