Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RW2S0DA100RJ
RW2S0DA100RJ
RW2S0DA100RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RW2S0DA100RJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RW2S0DA100RJ
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 20367 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RW2S0DA100RJ Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 20367 pcs Data papier Surface Mount Power
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket SMD J-Lead, Pedestal
Size / Dimension 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Serie RW
panel Mode 100 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos 4524 J-Lead
Andere namen RW2S0DA100RJBK Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) 0.231" (5.87mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 100 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound