Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RW2S0DAR150JE
RW2S0DAR150JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RW2S0DAR150JE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RW2S0DAR150JE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RW2S0DAR150JE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 39779 pcs Data papier Surface Mount Power
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±90ppm/°C Leverancier Device Pakket SMD J-Lead, Pedestal
Size / Dimension 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Serie RW
panel Mode 150 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos 4524 J-Lead
Andere namen OHRW2S0DAR150JE
OHRW2S0DAR150JE-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.231" (5.87mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 150 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound