Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TA205PAR250J
TA205PAR250J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TA205PAR250J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TA205PAR250J
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4441 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TA205PAR250J Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4441 pcs Data papier TA Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Powerchip®
Size / Dimension 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm) Serie Power Chip® TA
panel Mode 250 mOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen OHTA205PAR250J
OHTA205PAR250J-ND
Temperatuur -55°C ~ 180°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.020" (25.91mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Samenstelling Thick Film