Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TFSC680RJE
TFSC680RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TFSC680RJE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TFSC680RJE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL
(in US Dollars)
112 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TFSC680RJE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16832 pcs Data papier TFS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.512" L (5.50mm x 0.70mm x 13.00mm) Serie TFS
panel Mode 680 Ohms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OHTFSC680RJE
OHTFSC680RJE-ND
Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Non-Inductive, Pulse Withstanding
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 680 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film