Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > TL88K750R
TL88K750R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TL88K750R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TL88K750R
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 750 OHM 10% 114W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4155 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TL88K750R Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES CHAS MNT 750 OHM 10% 114W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4155 pcs Data papier TL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C Size / Dimension 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
Serie TL panel Mode 750 Ohms
Vermogen (Watt) 114W Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Andere namen OHTL88K750R
OHTL88K750R-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Feature Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 750 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor Samenstelling Thick Film