Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TUW7J33RE
TUW7J33RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TUW7J33RE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TUW7J33RE
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 33 OHM 7W 5% AXIAL
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TUW7J33RE Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 33 OHM 7W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114824 pcs Data papier TUM,TUW Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm) Serie TUW
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 7W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OHTUW7J33RE
OHTUW7J33RE-ND
Temperatuur -
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Proof, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 33 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound