Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TWW10J330E
TWW10J330E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TWW10J330E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TWW10J330E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 330 OHM 10W 5% RADIAL
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TWW10J330E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 330 OHM 10W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62925 pcs Data papier TWW, TWM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Serie TWW
panel Mode 330 Ohms Vermogen (Watt) 10W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen OHTWW10J330E
OHTWW10J330E-ND
Temperatuur -55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 2.008" (51.00mm) Kenmerken Flame Proof, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 330 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound