Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WHB470FET
WHB470FET
WHB470FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WHB470FET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WHB470FET
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 470 OHM 1W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WHB470FET Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 470 OHM 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 111825 pcs Data papier WH, WN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) Serie WH
panel Mode 470 Ohms Vermogen (Watt) 1W