3G3AX-RBB4001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3G3AX-RBB4001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3G3AX-RBB4001 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation & Safety |
| Beschrijving | BRK RESISTOR 400W,35OHMS 10%ED |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3G3AX-RBB4001 | Fabrikant | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | BRK RESISTOR 400W,35OHMS 10%ED | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 225 pcs | Data papier | AC Drives |
| Categorie | Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules | Gewicht | - |
| Gebruik | - | bestek | 35Ohm, 400W |
| Serie | - | Andere namen | 3G3AXRBB4001 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 10 Weeks |
| gedetailleerde beschrijving | Braking Resistor 35Ohm, 400W | Type accessoire | Braking Resistor |