C45-2DC-24P
C45-2DC-24P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C45-2DC-24P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C45-2DC-24P
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN CORD 45DEG 2POS 24" AC PLUG
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C45-2DC-24P Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN CORD 45DEG 2POS 24" AC PLUG Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Wire Gauge 18 AWG
Stijl Female Receptacle to Male Plug Serie -
Andere namen 1053-1334
C45-2DC-24PX
C452DC24P
Temperatuur -
Aantal geleiders 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lengte 24.0" (609.6mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Past op terminalgrootte -
Kenmerken Daisy Chain Cord Type SPT-1
goedkeuring Marks cURus, TUV 2 Connector NEMA 1-15 Plug
1 Connector Fan Terminal Receptacle 45° (2)
Gerelateerde producten
C45-2DC24-72P Image
C45-3DC-72P Image
  • Deel#:C45-3DC-72P
  • fabrikanten:Orion Fans
  • Beschrijving:FAN CORD 45DEG 3POS 72" AC PLUG
  • Op voorraad:25308
C45-144 Image
  • Deel#:C45-144
  • fabrikanten:Orion Fans
  • Beschrijving:FAN CORD 45DEG 144"
  • Op voorraad:28305
C45-3DC Image
  • Deel#:C45-3DC
  • Beschrijving:FAN CORD 45DEG 3POS 24"