Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > OD1225-12HB02A
OD1225-12HB02A
OD1225-12HB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OD1225-12HB02A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OD1225-12HB02A
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OD1225-12HB02A Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 25.00mm
Gewicht - voltage Range -
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 3 Wire Leads
Statische druk 0.140 in H2O (34.9 Pa) Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Serie OD1225 RPM 2200 RPM
Vermogen (Watt) 5.00W Andere namen +OD1225-12HB02A