Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > OD1232-48HS
OD1232-48HS
OD1232-48HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OD1232-48HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OD1232-48HS
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OD1232-48HS Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 32.00mm
Gewicht - voltage Range 24 ~ 55.2VDC
Spanning - Nominale 48VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.420 in H2O (104.6 Pa) Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Serie OD1232 RPM 3750 RPM
Andere namen OD1232-48HSX
OD123248HS
Temperatuur 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Lawaai 51.0 dB Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.180A bearing Type Sleeve