Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > OD1238-24HS
OD1238-24HS
OD1238-24HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OD1238-24HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OD1238-24HS
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OD1238-24HS Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 38.50mm
Gewicht - voltage Range -
Spanning - Nominale 24VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.240 in H2O (59.8 Pa) Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Serie OD1238 RPM 2800 RPM
Vermogen (Watt) 7.00W Andere namen OD1238-24HSX