Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > OD4010-12MB01A
OD4010-12MB01A
OD4010-12MB01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OD4010-12MB01A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OD4010-12MB01A
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OD4010-12MB01A Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 10.50mm
Gewicht - voltage Range 7 ~ 14VDC
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 3 Wire Leads
Statische druk 0.080 in H2O (19.9 Pa) Size / Dimension Square - 40mm L x 40mm H
Serie OD4010 RPM 4800 RPM
Andere namen OD4010-12MB01AX
OD401012MB01A
Temperatuur -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Lawaai 20.0 dB Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken Speed Sensor (Tach) fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.060A bearing Type Ball