Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > OD8020-12HS
OD8020-12HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop OD8020-12HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer OD8020-12HS
Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer OD8020-12HS Fabrikant Orion Fans
Beschrijving FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13766 pcs Data papier AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 20.00mm
Gewicht - voltage Range -
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk - Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H