Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 20SEPF560M+T
20SEPF560M+T
20SEPF560M+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 20SEPF560M+T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 20SEPF560M+T
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 20SEPF560M+T Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80595 pcs Data papier 20SEPF560M View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 20V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie OS-CON™, SEPF Rimpelstroom @ Lage frequentie 270mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.4A @ 100kHz ratings -