Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 25SEP6R8M
25SEP6R8M
25SEP6R8M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25SEP6R8M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25SEP6R8M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25SEP6R8M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 154263 pcs Data papier SEP Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie OS-CON™, SEP Rimpelstroom @ Lage frequentie 60mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.2A @ 100kHz ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen P16321 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm
gedetailleerde beschrijving 6.8µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 80 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 6.8µF