Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 2R5SVPC820M
2R5SVPC820M
2R5SVPC820M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2R5SVPC820M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2R5SVPC820M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
(in US Dollars)
400 pcs800 pcs1200 pcs
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2R5SVPC820M Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Serie OS-CON™, SVPC Rimpelstroom @ Lage frequentie 269mA @ 120Hz
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.38A @ 100kHz ratings -