2SC536300L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2SC536300L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2SC536300L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS NPN 6V 0.03A SS-MINI 3P
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5042 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 2SC536300L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS NPN 6V 0.03A SS-MINI 3P Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5042 pcs Data papier 2SC5363 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 6V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic - transistor Type NPN
Leverancier Device Pakket SSmini3-G1 Serie -
Vermogen - Max 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-75, SOT-416 Andere namen 2SC536300LTR
Temperatuur 125°C (TJ) montage Type Surface Mount
Frequentie - Transition 10GHz gedetailleerde beschrijving Bipolar (BJT) Transistor NPN 6V 30mA 10GHz 125mW Surface Mount SSmini3-G1
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 10mA, 3V Current - Collector Cutoff (Max) -
Current - Collector (Ic) (Max) 30mA Base Part Number 2SC5363