ADJ24012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADJ24012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer |
ADJ24012 |
| Fabrikant |
Panasonic |
| Beschrijving |
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V |
| Leid Free Status / RoHS Status |
Loodvrij / RoHS-conform |
In Stock 10299 pcs |
Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
| 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer |
ADJ24012 |
Fabrikant |
Panasonic |
| Beschrijving |
Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar |
10299 pcs |
Data papier |
ADJ Series |
| Categorie |
relays |
Turn On Spanning (Max) |
8.4 VDC |
| Turn Off Voltage (Min) |
Klemtype |
PC Pin |
| switching Voltage |
250VAC - Max |
Serie |
ADJ |
| release Time |
20ms |
Relaistype |
General Purpose |
| Packaging |
Tube |
Andere namen |
| Temperatuur |
-40°C ~ 70°C |
opereren Time |
20ms |
| montage Type |
Through Hole |
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) |
1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd |
8 Weeks |
Loodvrije status / RoHS-status |
Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken |
Sealed - Fully |
gedetailleerde beschrijving |
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole |
| Contact Rating (Current) |
16A |
Contact Material |
Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Contactformulier |
SPST-NO (1 Form A) |
coil Voltage |
12VDC |
| coil Type |
Latching, Dual Coil |
coil Resistance |
576 Ohms |
| coil Vermogen |
250 mW |
coil Current |
20.8mA |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
ADJ23112
- fabrikanten:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
- Op voorraad:
7548
- Deel#:
ADJ25006
- fabrikanten:
ADJ(DJ) RELAY (FLUX, 1A, SINGLE-
- Op voorraad:
9507
ADJ(DJ) RELAY (SEALED, 1A, SINGL
ADJ(DJ) RELAY(FLUX 1A 2-COIL LAT
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V