Huis > producten > schakelaars > Snap Action, Limit Switches > AH71537559-A
AH71537559-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AH71537559-A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AH71537559-A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer AH71537559-A Fabrikant Panasonic
Beschrijving SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4942 pcs Data papier AH7
Categorie schakelaars Nominale spanning - DC 125V
Nominale spanning - AC 250V Klemtype Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
schakelfunctie On-Mom Serie AH7
Release Force 40gf Pretravel 0.296" (7.5mm)
Packaging Bulk overtravel 0.087" (2.2mm)
Temperatuur -25°C ~ 80°C Bedrijfspositie 0.602" (15.3mm)
Operating Force 120gf montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) mechanische Life 10,000,000 Cycles
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - elektrische Life 100,000 Cycles
Differentiële Reizen 0.086" (2.2mm) Huidige score 15A (AC), 600mA (DC)