Huis > producten > Industriële Bedieningen > Human Machine Interface (HMI) > AIGN15M232
AIGN15M232
AIGN15M232
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AIGN15M232 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AIGN15M232
Fabrikant Panasonic
Beschrijving HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer AIGN15M232 Fabrikant Panasonic
Beschrijving HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4802 pcs Data papier GN Series Brochure
Categorie Industriële Bedieningen Voltage - Levering 12 ~ 24VDC
Type Touchscreen Grootte - Display 15.0"
Serie GN15 Andere namen 1110-2925
AIGN15M232-ND
Temperatuur 0°C ~ 45°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)