Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALE13F48
ALE13F48
ALE13F48
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALE13F48 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALE13F48
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALE13F48 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43865 pcs Data papier ALE Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 36 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage 277VAC - Max Serie ALE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 20ms montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Insulation - Class F
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Contact Rating (Current) 16A
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Contactformulier SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage 48VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 5.76 kOhms coil Vermogen 400 mW
coil Current 8.3mA